HEM / KUNDTJÄNST

Adress Linköping

Miljömaskiner Linköping AB
Finnögatan 12
582 78 Linkping

Adress Motala

Miljömaskiner Motala AB
Ringtrastvägen 2
591 37 Motala

Reservdelar

Telefon: 013-24 56 57
reservdelar@miljomaskiner.se

Verkstad

Telefon: 013-24 56 57

Hitta till oss - Finnögatan 12, Linköping

Hitta till oss - Ringtrastvägen 2, Motala

Personal Linköping

Mona-Lisa Brodd

Säljare / Ekonomi

Tel: 070-676 20 50

mona-lisa@miljomaskiner.se

Zeljko Jajic

Service / Reservdelar Städmaskiner

Tel: 070-385 20 50

zeljko@miljomaskiner.se

Björn Nilsson

Servicetekniker Städmaskiner

Tel: 070-656 20 57

bjorn@miljomaskiner.se

Felix Andersson

Servicetekniker Städmaskiner

Tel: 013-24 56 57

Personal Motala

Göran Brodd

VD / Försäljning

Tel: 070-656 20 50

goran@miljomaskiner.se

Patrik Brodd

Säljare / Eftermarknad

Tel: 070-317 40 50

patrik@miljomaskiner.se

Stefan Brodd

Säljare

Tel: 070-656 20 65

stefan@miljomaskiner.se

Daniel Johansson

Lager / Reservdelar Entreprenad

Tel: 070 - 676 20 54

daniel@miljomaskiner.se

Miljömaskiners policydokument

KONTAKTINFORMATION

Entreprenad:
Ringtrastvägen 2  |  591 37 Motala

Städmaskiner:
Finnögatan 12 | 582 78 Linköping

TEL VXL: 013-24 56 57
FAX: 013-14 64 65
VERKSTAD: 013-24 56 57
RESERVDELAR: 013-24 56 57

E-POST: info@miljomaskiner.se

HITTA TILL MILJÖMASKINER

© Miljömaskiner AB
Om cookies   
Sitemap   Integritetspolicy